Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynowy

vidaXL Logistics Services Sp. z o.o.O firmie

  • Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w rozładunkach i załadunkach towaru,
  • zgłaszanie uszkodzonego towaru/opakowań,
  • kompletowanie zamówień i etykietowanie towaru,
  • sortowanie i ocena jakości towaru w dziale zwrotów,
  • obsługa wózków paletowych.

Nasze wymagania

  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne z perspektywą wzrostu wraz z nabywaniem doświadczenia i umiejętności
  • premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy
  • współfinansowanie dojazdów do pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę lekarską

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Warunki pracy:

Na początku zatrudnienia oferujemy pracę w systemie 1-zmianowym. Natomiast w sezonie z większą ilością zamówień może pojawić się praca na drugą zmianę, ale na pewno bez pracy w porze nocnej.

vidaXL Logistics Services Sp. z o.o.

vidaXL to dynamiczna, międzynarodowa firma, która ceni ambitne i ciekawe świata osoby i oferuje im możliwości rozwoju. Jeżeli chcesz stać się częścią międzynarodowej organizacji, która właśnie otwiera centrum logistyczne i poszukujesz dynamicznego środowiska pracy – nie wahaj się – APLIKUJ!

Nasza międzynarodowa kultura z pewnością łączy takie cechy jak: ambicja, satysfakcja z pracy oraz optymalne wykorzystywanie możliwości

Pracownik magazynowy, Września