Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy z obsługą wózka widłowego

TJX EuropeO firmie

TJX Europe

Kiełczowska 74

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie towaru do centrum procesowego

  • przygotowanie, załadunek towaru do wysyłki

  • obsługa wózka widłowego

  • uzupełnianie dokumentacji przyjęcia/wysyłki towaru

  • dbałość o prawidłowe przyjęcie/wysyłkę towaru zgodne z dokumentami przewozowymi

Nasze wymagania

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

  • jesteś skrupulatny i dokładny

  • masz motywację do pracy, jesteś zaangażowany

  • pozytywnie podchodzisz do pracy każdego dnia

  • lubisz wyzwania i łatwo przyswajasz wiedzę

  • masz doświadczenie w pracy opartej na standardach jakościowych (mile widziane)

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera

  • znasz podstawowe zasady BHP

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie około 4500 zł brutto (plus dodatek za godziny nocne)

  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, zniżka pracownicza na asortyment TK Maxx, dofinansowanie posiłków i wypoczynku)

  • codziennie nowe wyzwania

  • fantastyczną atmosferę!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • karta MultiSport

  • zniżka pracownicza na asortyment TK Maxx

  • umowę o pracę bezpośrednio z TJX Europe

  • dofinansowanie posiłków, wypoczynku

TJX Europe

TJX Europe jest światowym liderem sprzedaży markowych produktów w okazyjnych cenach, właścicielem m.in. sieci TK Maxx. Jednym z elementów naszego sukcesu jest sieć sprawnie działających centrów dystrybucji w Stoke, Wakefield i Walsall w Wielkiej Brytanii, Bergheim w Niemczech oraz we Wrocławiu w Polsce. Praca w Centrum Dystrybucji we Wrocławiu to szybko zmieniające się środowisko, gdzie najważniejsze obowiązki wiążą się z przetwarzaniem towarów na potrzeby sklepów TK Maxx w najbardziej efektywny i optymalny sposób.

Przewiń do profilu firmy