Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy z uprawnieniami na wózki widłowe

Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty Sławomir i Bogusław Mioduszewscy Spółka Jawna

  • Lisie Kąty 7, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Lisie Kąty 7

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • odwożenie pojemników z odlewami z rejonu wybijania do Oczyszczalni oraz dowożenie pustych

  • opróżnianie pojemników z masy formierskiej na składowisko odwałowe

  • rozładunek samochodów dostawczych

  • załadunek samochodów odbiorczych

  • przemieszczanie pojemników w Oczyszczalni i Magazynie Odlewów

  • dostarczanie materiałów i surowców na Stację Przerobu Mas

  • dostarczanie materiałów i surowców do Rdzeniarni

  • wykonywanie innych prac załadowczo- wyładowczych i transportowych na polecenie przełożonych

  • zgłaszanie przełożonemu potrzeb w zakresie zaopatrzenia w materiały, paliwo, oleje i smary, płyny techniczne i części zamienne, niezbędne do utrzymania pojazdu w pełnej sprawności

Nasze wymagania

  • osoby z uprawnieniami na wózki widłowe UDT

  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

  • zaangażowania :)

To oferujemy

  • umowę o pracę (płatny L4, urlop, itp., odprowadzane wszystkie składki: emerytalne, rentowe, społeczne, itd.)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • atrakcyjne premie miesięczne

  • pracę w systemie 2-zmianowym

Budowa Odlewni Żeliwa Lisie Kąty rozpoczęła się w 1989r. , natomiast 16 stycznia 1990 r. została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej. Firma rozrasta się kubaturowo, wdraża nowe technologie procesów produkcyjnych. Przyjęta przez nas strategia umożliwia firmie konkurowanie

z najlepszymi odlewniami krajów wysoko rozwiniętych i pozwala zapewnić wysoką wydajność pracy.

Do naszego zespołu poszukujemy pracowników magazynowych z uprawnieniami na wózki widłowe.

Masz doświadczenie jako pracownik magazynowy, masz doświadczenie przy kompletacji zamówień, może potrafisz obsługiwać wózki widłowe?

Przewiń do profilu firmy