Oferta pracy

Pracownik magazynowy

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Guido Henckela Donnersmarcka 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek kontenerów;

  • kompletacja zamówień;

  • przygotowanie towaru do wysyłki;

  • foliowanie przesyłek;

  • transport towarów na paletach, realizacja zamówień;

  • udział w inwentaryzacjach;

  • inne prace magazynowe.

Nasze wymagania

  • systematyczność, odpowiedzialność i dokładność;

  • dbałość o terminowość realizacji zadań;

  • dobra organizacja czasu pracy;

  • doświadczenie w pracy na magazynie.

Mile widziane

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym.

To oferujemy

  • pracę od zaraz;

  • miejsce pracy: Magazyn Zarys, ul. Donnesmarcka Guido 1

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio w Zarys International Group);

  • możliwość otrzymania atrakcyjnej premii frekwencyjnej;

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jedno lub 2-zmianowym

  • brak zmian nocnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem: www.zarys.pl

(zanim aplikujesz koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i poznaj nas bliżej)

Przewiń do profilu firmy