Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynowy

BIOFEED Sp. z o.o.O firmie

  • Zalewo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki

BIOFEED Sp. z o.o.

Kilińskiego 8A

Zalewo

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek towarów.
  • układanie towarów na magazynie.
  • wystawianie dokumentów magazynowych i kontrola ich obiegu.
  • monitoring stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.
  • oferta pracy skierowana jest do osób nastawionych na rozwój i gotowych do zaangażowania w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • wynagrodzenie stałe plus premia uznaniowa od wyników pracy i efektywności.
  • pakiety socjalne (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie )
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

O nas

BioFeed Sp. z o.o. z siedzibą w Rajkowy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży żywieniowej. Produkujemy nowoczesne produkty dla rolnictwa w oparciu o innowacyjne technologie. Więcej informacji o naszej działalności: www.biofeed.pl.

Pracownik magazynowy, Kilińskiego 8A, Zalewo