Oferta pracy

Pracownik magazynowy – Zaopatrzeniowiec

Ante-holzO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Grupa ante, zatrudniająca 850 osób, produkuje w czterech zakładach w Niemczech i w Polsce nowoczesne produkty z drewna, cieszące się dużym popytem na całym świecie. Działalność grupy ante koncentruje się na następujących obszarach: tarcica, drewno klejone, konstrukcje drewniane, architektura ogrodowa oraz energia.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Kożuchów

Główne zadania:

  • kompletowanie zestawów montażowych wg załączonych instrukcji
  • wydawanie zestawów montażowych z magazynu
  • przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe dostaw towaru
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów oraz dbanie o porządek na magazynie
  • inwentaryzacja stanów magazynowych
  • realizacja zakupów bieżących
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy
  • praca w systemie zmianowym (6-14 i 14-22)

Wymagania:

  • jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i lubisz pracować w zespole
  • dokladność i rzetelność to Twoje mocne strony
  • potrafisz dobrze zorganizować swoj czas pracy
  • jesteś punktualny, uczciwy i dynamiczny
  • mile widziana znajomość procesów i zagadnień związanych z gospodarką magazynową
  • mile widziane uprawnienia operatora na wózki widłowe i prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • premię uzależnioną od wyników działu
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
  • przewidywalny grafik

 Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy