Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

    Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie produktów na magazynie i skanowanie ich kodów przy pomocy ręcznego skanera,

  • Przenoszenie ręczne towarów lub za pomocą wózka paletowego,

  • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów,

  • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek,

  • Obsługa zwrotu zamówień.

Nasze wymagania

  • Nasi klienci oczekują od nas najlepszej jakości, dlatego wspomniana rola wymaga świadomości pracy w oparciu o wskaźniki i normy ilościowo-jakościowe,

  • Chęć uczestniczenia w budowie przyjaznego nowego miejsca pracy w regionie dla setek osób,

  • Brak doświadczenia w pracy na magazynie, nie będzie przeszkodą wszystkiego nauczymy Cię od podstaw,

  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym, również w weekendy.

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników Twojej pracy i zaangażowania w nią,

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta w ramach ZFŚS,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Kulturę pracy cechującą się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole,

  • Pracę w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec pracownika i klienta, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał pracownika (awanse wewnętrzne),

  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę managerską,

  • Przyjazne miejsce pracy,

  • Obiady za 1 zł.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji – analiza i selekcja CV

2

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

3

Zaproszenie na II rozmowę kwalifikacyjną

4

Informacja zwrotna