Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynowy

Mokate Sp. z o.o.O firmie

  • Żory, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Mokate Sp. z o.o.

Strażacka 48

Żory

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:
  • ewidencję ilościową – przyjęcie towaru na magazyny
  • przygotowanie towaru do wysyłki według WZ
  • załadunek przygotowanego towaru do poszczególnych odbiorców
  • przyjmowanie zwrotów sprzedaży od odbiorców i ich segregacja
  • utrzymanie czystości na magazynach

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych o napędzie silnikowym
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność
  • odpowiedzialność za wykonywanie zadań
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Na rozpoczęcie każdego dnia dobra kawa :)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznej branży FMCG.
  • Współtworzenie nowego, rozszerzonego portfolio.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach.
  • Rynkowy pakiet wynagrodzenia.
  • Możliwość rozwoju poprzez rekrutacje wewnętrzne.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Grupa MOKATE jest jednym z wiodących producentów w polskim przemyśle spożywczym i uznanym eksporterem produktów spożywczych; głównie wysokiej jakości kawy (kawa palona i mielona, ​​kawa ziarnista, kawa rozpuszczalna, miksy kawowe), napoi czekoladowych, ciast, herbat. Jesteśmy również silnym graczem na rynku B2B jako dostawca półproduktów. MOKATE powstało na początku lat 90. jako firma rodzinna, obecnie składa się z dziewięciu niezależnych podmiotów, pod nazwą Grupa MOKATE. Firmy zatrudniają ponad 1700 osób i dostarczają produkty do ponad 70 krajów. Dziś jesteśmy obecni na każdym ważnym rynku i segmencie rynku, a nasza lista klientów na całym świecie stale się powiększa.

Aktualne oferty pracodawcy
M106/2024

Pracownik magazynowy, Strażacka 48, Żory