Oferta pracy

Pracownik Magazynu - Asystent Sklepu Internetowego

Solar Company S.A.O firmie

  • Ul. Torowa 11
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Solar Company S.A.

Ul. Torowa 11

Poznań

Solar to czołowa polska marka, która każdego dnia inspiruje kobiety. Jesteśmy laureatem wielu branżowych wyróżnień m.in. „Doskonałości Mody” magazynu Twój Styl, wyróżnienie magazynu Forbes „Diamenty Forbesa”, wielokrotnie otrzymaliśmy „Laur Klienta”, nagrodę przyznawaną bezpośrednio przez konsumentów. Ciągle się rozwijając, poszukujemy entuzjastycznych osób, by wspólnie z nami zdobywały dalsze doświadczenia i budowały coraz lepszy SOLAR. Praca w Solar, to praca wśród pozytywnie nastawionych ludzi, w otoczeniu modnych i najlepszych jakościowo rzeczy oraz nowoczesnych wnętrz sklepowych.

Poszukujemy osobę na stanowisko: Asystent Sklepu Internetowego (Pracownik Magazynu)

Pracownik Magazynu
(Asystent Sklepu Internetowego)

(cały etat)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie zamówień e-sklepu do wysyłki,
  • Przyjmowanie dostaw i alokacja towaru na magazynie E-sklepu,
  • Inwentaryzacja,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Gospodarowanie przestrzenią magazynową zgodnie z posiadanym stanem magazynowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy 2-zmianowej,
  • Sumienność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość podstaw obsługi komputera,
  • Praca pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Ciekawa pracę w stabilnej i perspektywicznej firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Uposażenie zgodne z pełnioną funkcją,
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole,
  • Możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do programu prywatnej opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych wraz z moimi dodatkowymi danymi osobowymi zawartymi w mojej aplikacji
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji
oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę SOLAR COMPANY S.A.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy