Oferta pracy

Pracownik magazynu

LeasingTeam Group

  • Bełchatów, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik magazynu - Głuchów - Transport - Nocna zmianaNumer ref.: 0044195
Zakres obowiązków:

Praca dla kobiet oraz mężczyzn!

Miesce pracy: Głuchów

Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Sulejów.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie (lekkie paczki),
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.
Oczekiwania:
  • Zależy nam na osobach, które szukają stałej pracy oraz będą chętne podjąć pracę jednozmianową (21:45 - 6:00).
  • Weekendy są wolne od pracy.
  • Mile widziane jest doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji.
Oferta:
  • Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
  • Nowoczesny, zautomatyzowany magazyn! 0 dźwigania!
  • Oferujemy stabilne zatrunienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagordzenie oraz comiesięczne premie.
  • Dofinansowujemy posiłki w kantynie zakładowej (190 zł/miesiąc).
  • Jest również możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, opieka medyczna itd.).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Praca stała

Ogłoszenie archiwalne