Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu bez niemieckiego (m/k)

Zeitmann

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 100
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko: Praca dla par w magazynie bez niemieckiego 1500 euro na rękę (Niemcy).

Twój zakres obowiązków

  • wszelkie prace magazynowe

  • komisjonowanie i pakowanie zamówień klientów

  • komisjonowanie towaru do sklepów

  • pakowanie

  • inne proste prace zlecone

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd (jeden na parę/grupę/ rodzinę)

  • mile widziane pary / grupy / rodziny

  • gotowość do pracy

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie – 1500€ netto (przy 160h/miesiąc oraz pracy na nocnej zmianie)

  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach

  • koszt mieszkania tylko 200 euro od osoby (resztę pokrywa firma)

  • możliwość tygodniowego pobierania zaliczek

  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

  • ubezpieczenie

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerami tel. 509 953 188 (Daniela).

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

Zeitmann

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy