Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu bez niemieckiego

ZEITMANN RECRUITMENTO firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko: Praca dla par w magazynie bez niemieckiego 1500 euro na rękę (Niemcy).

Twój zakres obowiązków

  • wszelkie prace magazynowe
  • komisjonowanie i pakowanie zamówień klientów
  • komisjonowanie towaru do sklepów
  • pakowanie
  • inne proste prace zlecone

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd (jeden na parę/grupę/ rodzinę)
  • mile widziane pary / grupy / rodziny
  • gotowość do pracy

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie – 1500€ netto (przy 160h/miesiąc oraz pracy na nocnej zmianie)
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • koszt mieszkania tylko 250 euro od osoby (resztę pokrywa firma)
  • możliwość tygodniowego pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • ubezpieczenie

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerami tel. 517028998 (Kaśka)

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

ZEITMANN RECRUITMENT

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Pracownik magazynu bez niemieckiego, Niemcy