Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

Wyposażenie Sklepów Market-System Piotr BieluczykO firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Handlowa 3
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Wyposażenie Sklepów Market-System Piotr Bieluczyk

Handlowa 3

Białystok

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu Market-System i razem z nami buduj swoją karierę.

Opis stanowiska:

  • praca w magazynie
  • montaż mebli sklepowych
  • prace elektryczne związane z doświetleniem stoisk
  • serwis w/w

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność.
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, lub zawodowe elektryczne,
  • doświadczenie w pracach elektromonterskich,
  • mile widziany SEP do 1 KV,

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • godziwe wynagrodzenie
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia,
  • współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem

Ogłoszenie archiwalne