Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Volvo Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek dostaw przy użyciu wózka widłowego

  • Przyjęcia towaru i kontrola jakościowo

  • Kompletacja i pakowanie zamówień

  • Inwentaryzacja

Nasze wymagania

  • Uprawnień UDT na wózek widłowy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętności podstawowej obsługi komputera

To oferujemy

Kolejny rok z rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer, który świadczy o najwyższych standardach pracy w naszej firmie. Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, dbałością o bezpieczeństwo ludzi i troską o środowisko naturalne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Przedstawienie oferty

Volvo Polska Sp. z o.o.

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy