Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

MAC Industrial Marcin Czulak

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

- przyjmowanie dostaw zewnętrznych

- zamawianie i odbiór towaru

- przygotowywanie/kompletowanie materiałów

- prowadzenie dokumentacji magazynowej

- utrzymanie porządku na magazynie

Nasze wymagania

- doświadczenie na w/w stanowisku

- uprawnienia na wózek widłowy

- prawo jazdy kat. B

- sumienność i odpowiedzialność

- umiejętność szybkiego uczenia się

- pro aktywność

- dyspozycyjność

Mile widziane:

- znajomość aparatury elektrycznej

To oferujemy

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- pracę 1-zmianową

- przyjazną atmosferę w pracy

- prywatną opiekę medyczną

O nas

MAC Industrial to firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu wysokiej jakości usług i kompleksowych rozwiązań z zakresu elektroenergetyki dla przemysłu.

Jeśli jesteś osobą dokładną i sumienną, nastawioną na rezultaty i odpowiedzialnie podchodzącą do powierzonych zadań, szybko się uczysz i lubisz podejmować nowe wyzwania, zgłoś swoją aplikację do MAC Industrial. Poszukujemy pracowników zainteresowanych długofalową współpracą.