Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

Cornaglia Poland

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i przyjęcie towaru w systemie,

  • rejestrowanie dostaw, wystawianie dokumentów PZ i BIM,

  • rejestrowanie w systemie BIM materiału przekazanego na produkcję,

  • rejestrowanie kart odpadu w BDO,

  • kontrola stanów magazynowych z uwzględnieniem stanów minimalnych,

  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną,

  • odbiór gotowych wyrobów z linii produkcyjnych,

  • kompletacja i przygotowywanie towaru do wysyłki,

  • wystawianie dokumentów WZ/CRM, etykietowanie pojemników,

  • wydawanie towaru z magazynu wraz z załadunkiem na samochód,

  • kontrola poprawności dokumentów przyjęcia dostaw oraz dokumentów wysyłkowych,

  • wykonywanie okresowych inwentaryzacji według zapotrzebowania.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie pracy w magazynie,

  • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,

  • umiejętność obsługi komputerowego systemu magazynowego,

  • zdolność do pracy fizycznej,

  • dokładność w działaniu,

  • zdyscyplinowanie i poczucie odpowiedzialności,

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pakiet socjalny,

  • prywatna opieka medyczna,

  • satysfakcjonująca praca w międzynarodowej firmie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Cornaglia Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem międzynarodowego koncernu Officine Metallurgiche Cornaglia S.p.A. z siedzibą we włoskim Turynie specjalizującego się w produkcji części z metalu i tworzyw sztucznych dla przemysłu maszynowego i automotive. Grupa zatrudnia kilka tysięcy pracowników w 14 fabrykach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy