Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

WORKHOUSE4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

22,50 brutto / godz.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:01:00/02:30-08:00/08:30 lub 14:00/15:30/16:00-20:30/21:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek oraz załadunek paczek,

  • sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,

  • utrzymanie czystości w magazynie.

Nasze wymagania

  • pełnoletność,

  • niekaralność,

  • dyspozycyjność w podanych godzinach,

  • pełna sprawność fizyczna.

To oferujemy

  • współpracę do wyboru: od wtorku do piątku w godzinach 01:00/02:30-08:00/08:30, lub

  • poniedziałki w godzinach 14:00-21:00, wtorek-piątek w godzinach 15:30/16:00-20:30/21:00,

  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 22,50zł/h brutto + do 300zł premii,

  • dodatek w wysokości 100zł za każdy pełen tydzień pod warunkiem 100% frekwencji (za okres od 1.10.2022-31.12.2022; wypłacane w ostatnim tygodniu grudnia- max. 1200 zł),

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,

  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,

  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na rzecz rozwoju rynku pracy na terenie całej Polski, prowadzącą działalność w zakresie czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów, doradztwa personalnego, payroll i outsourcingu.

Nasza praca jest dla nas pasją, a to co robimy zwyczajnie lubimy. Pasja ta motywuje nas do działań, odkrywania nowych możliwości i realizacji oczekiwań naszych Klientów oraz pracowników, zawsze staramy się być jak najbliżej pracowników oraz kandydatów.

Workhouse4you wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23651.

Przewiń do profilu firmy