Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

TCS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

         Firma TCS Polska Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marek Tennant i Kaivac w Polsce będących wiodącymi światowymi producentami urządzeń do utrzymania czystości. Firma TCS Polska prowadzi na terenie całego kraju serwis urządzeń do sprzątania marek Tennant, Kaivac i innych producentów oraz serwis ciągników rolniczych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja dostaw i przyjęcia towarów na magazyn
  • właściwe zabezpieczenie i przygotowanie towarów do wysyłki
  • przygotowanie ofert i zamówień dla klientów
  • realizacja zamówień wewnętrznych
  • kontrola stanów magazynowych
  • udział w inwentaryzacji
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • czynności magazynowe związane z kontrolą przyjmowanych i wydawanych maszyn
  • zamawianie towarów
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej -praca w systemie Enova

WYMAGANIA:

  • doświadczenie pracy na stanowisku Magazyniera
  • odpowiedzialność, dokładność i szybkość
  • chęć do pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wielozadaniowość
  • mile widziane czynne uprawnienia do obsługi wózków widłowych

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę pełną wyzwań
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne