Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Auto Partner S.A.

  • Ekonomiczna 20, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Ekonomiczna 20

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie towaru

  • wydawanie towaru

  • kompletacja towaru

  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.

  • wykonywanie bieżących poleceń przełożonego.

Nasze wymagania

  • mile widziana umiejętność obsługi komputera i skanerów

  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy

  • motywacja do pracy

  • rzetelność, dokładność, sumienność

  • zaangażowanie

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w notowanej na giełdzie spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • pakiet socjalny

  • zniżki pracownicze

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Auto Partner S.A. jest istniejącym na rynku od 1993r., dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. To ogromne centrum logistyczno-dystrybucyjne z centralą w Bieruniu, magazynem typu HUB zlokalizowanym w Pruszkowie oraz ponad 100 filii na terenie całego kraju, a także liczne przedstawicielstwa za granicą, m.in. w Czechach, Niemczech, Austrii, Holandii, Węgrzech, Belgii na Słowacji, Litwie, Łotwie i Ukrainie.

„FIRMA TO LUDZIE ” - naszą pozycję na rynku budujemy w oparciu o wiedzę i kwalifikacje pracowników. To oni są Naszym największym kapitałem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników, z czego ok. 800 osób w centrum logistyczno-dystrybucyjnym w Bieruniu zapewnia nieprzerwane dostawy szerokiego asortymentu części samochodowych. Nasz zespół tworzą również specjaliści różnych dziedzin, wyspecjalizowani doradcy klienta i przedstawiciele oraz kadra menedżerska, otwarta na nieszablonowe działania i inicjatywy.

To co nas wyróżnia, to przede wszystkim ZAANGAŻOWANI LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ Auto Partner S.A.

Dołącz do Naszego zespołu, pracuj z Nami !

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.