Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BOLARUS SA - jeden z największych krajowych producentów urządzeń chłodniczych i niskotemperaturowych dedykowanych m. in. dla sektora sklepów spożywczych, gastronomii oraz medycyny i laboratoriów,

    poszukuje do swojej siedziby w Bochni kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bochnia

    Zakres obowiązków:

    Wykonywanie powierzonych zadań w magazynie a w szczególności:

    • Przyjmowanie dostaw
    • Kompletowanie towarów i przygotowywanie wysyłek
    • Kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
    • Prace przy załadunkach oraz rozładunkach
    • Uczestnictwo w inwentaryzacjach oraz innych pracach magazynowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (konieczne uprawnienia)
    • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, dokładność i zaangażowanie
    • Uczciwość i dbałość o powierzone mienie

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Rozwój w otoczeniu nowoczesnych technologii
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)
    do dnia 14.05.2019r.

    Przesyłając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Magazynu ogłoszonej 15 kwietnia 2019r. i prowadzonej przez firmę Bolarus SA.

    Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne ”.

    bottom