Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

CONSTRUCO NEW ENERGY sp. z o.o.O firmie

3 700–5 000
brutto / mies.
  • Brzeg, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

CONSTRUCO NEW ENERGY sp. z o.o.

Polna 1

Brzeg

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw
  • Przygotowanie wysyłek
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Obsługa reklamacji

Nasze wymagania

  • Komunikatywność
  • Sumienność
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa wiedza techniczna
  • Chęć uczenia się

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Awans zawodowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Telefon komórkowy
  • System szkoleń

O nas

Construco New Energy Sp. z o.o. zajmuje się, sprzedażą, dystrybucją i częściową produkcją ekologicznych źródeł ciepła takich jak: kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły elektrodowe. Obecnie notujemy stały wzrost sprzedaży naszego asortymentu.

W związku z trudną globalnie sytuacją na rynku źródeł energii, zainteresowanie alternatywnymi źródłami ciepła bardzo dynamicznie się powiększa.

Dołączając do Naszego zespołu masz możliwość nabycia wiedzy z branży bardzo prężnie rozwijającej się. Obecnie kładziony jest duży nacisk na wykorzystywanie "zielonych" źródeł energii zarówno przez gospodarstwa domowe jak i podmioty. Dzięki Naszym produktom jesteśmy wstanie zapewnić oczekiwania Naszych klientów w tym zakresie.

Pracownik magazynu, Polna 1, Brzeg