Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

WYDAWNICTWO KRESKA SŁAWOMIR JAKUBOWSKI

Wojska Polskiego 65

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień z artykułów papierniczych, sprawdzanie ich,

  • przyjmowanie towarów z hali produkcyjnej,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • dobry stan zdrowia pozwalający na kompletowanie zamówień,

  • komunikatywność, chęć do pracy, pozytywne nastawienie,

  • nie wymagamy doświadczenia w pracy magazyniera.

Mile widziane

  • uprawnienia na wózki widłowe (najlepiej UDT).

To oferujemy

  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 ; 14-22,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę na terenie Bydgoszczy - Wyżyny.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • wyprawka szkolna