Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

AM OPTICAL LTD Sp. z o.o.

  • Fordońska 246, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Fordońska 246

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • prace magazynowe - załadunek, rozładunek, rozmieszczanie towaru w magazynie

  • przygotowania towarów do wysyłki i załadunek zgodnie ze specyfikacją

Nasze wymagania

  • III grupa inwalidzka – warunek konieczny !!

  • dużo pozytywnej energii

  • wykształcenie min. średnie

  • dokładność, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premię, którą spokojnie będziesz w stanie osiągnąć

  • przyjazną pracę tylko na jedną zmianę – zatem łatwo będziesz mógł pogodzić pracę z życiem prywatnym

  • zgrany, zmotywowany zespół nastawiony na rozwój

AM Optical LTD Sp. z o.o., to od 30 lat obecny na rynku optycznym lider w sprzedaży okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych. Nasze produkty są dostępne w salonach i zakładach optycznych na terenie całego kraju. Jesteśmy właścicielem m.in. marek: Solano, Anne Marii, Jens Hagen czy Polar Vision.

Przewiń do profilu firmy

Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny i dołącz do naszego zespołu!! :)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.