Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Bytom, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-08-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Conbelts S.A.

    Międzynarodowa firma CONBELTS S.A. z siedzibą w Bytomiu, mająca ponad 25 lat doświadczenia - producent taśm przenośnikowych i mieszanek gumowych dla branży górniczej, hutniczej i automotive w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bytom
    Region: śląskie

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum zawodowe;
    • Umiejętności pracy w zespole;
    • Dokładności, sumienności i rzetelności;
    • Umiejętności szybkiego uczenia się;
    • Gotowości do pracy 3-zmianowej;
    • Uprawnienia na wózek widłowy.

    Zadania:

    • Kompletacja zamówień;
    • Przyjmowanie dostaw;
    • Wykładanie towaru;
    • Kontrola towaru;
    • Ważenie towarów;
    • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość  rozwoju zawodowego;
    • Pakiet medyczny;
    • Pracę pełną wyzwań.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej informacji o firmie znajdziesz na : www.conbelts.com

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."