Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Bytom, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    PRACOWNIK MAGAZYNU
    Miejsce pracy: Bytom

    Opis stanowiska:

    • Rozładunki dostaw, sprawdzanie zgodności z dokumentem przyjęcia
    • Kompletacja zamówień zgodnie z dokumentem wydania, załadunek wysyłki
    • Rozmieszczanie towaru w magazynie
    • Dokonywanie inwentaryzacji
    • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
    • Przestrzeganie przepisów, norm i polityk obowiązujących w zakładzie, a zwłaszcza przepisów BHP i PPOŻ
    • Obsługa systemów informatycznych
    • Nadzór nad dokumentacją magazynową
    • Współpraca z innymi działami firmy – działem sprzedaży, logistycznym i działem zaopatrzenia
    • Inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Doświadczenia w pracy na magazynie
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Indywidualny system szkolenia
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o realizację wyników sprzedażowych
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom