Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu – chemia budowlana

Murexin Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma Murexin sp. z o.o. należy do austriackiego koncernu Schmid Industrie Holding, czołowego europejskiego producenta najwyższej jakości chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania chemii budowlanej związane z techniką klejenia wszelkiego rodzaju pokryć podłogowych oraz płytek i kamienia. Jesteśmy rozwijającą się firmą, do której zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wspólnie z nami budować sukces organizacji oraz realizować w niej własne ambicje zawodowe.

W związku z dalszym rozwojem obecnie do naszego Zespołu poszukujemy:
Pracownik magazynu – chemia budowlanaNumer ref.: Numer referencyjny: MAG/1/2021

Opis stanowiska – w naszej firmie będziesz:

  • przyjmował dostawy i wydawał towary,
  • kontrolował stany magazynowe,
  • wyładowywał i załadowywał towary,
  • kompletował dostawy,
  • przygotowywał i realizował zamówienia,
  • weryfikował zapasy oraz przeprowadzał inwentaryzacje,
  • dbał o porządek w miejscu pracy,
  • prowadził i wypełniał dokumentację magazynową,
  • dbał o poprawny obieg dokumentacji magazynowej (Pz/Wz/Rw/Mm itp.),
  • zlecał wywozy odpadów,
  • wykonywał inne prace magazynowe.

Czego oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe,
  • prawa jazdy kat. B,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku – minimum 1 rok,
  • sumienności i skrupulatności w działaniu,
  • chęci do nauki i poszerzania wiedzy,
  • umiejętności i chęci pracy w zespole,
  • obsługi komputera i MS Office,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie,
  • warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania.

Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą o Ochronie Danych Osobowych wraz ze wskazaniem numeru referencyjnego - prosimy przesyłać do dnia 07.03.2021 klikając na przycisk Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne