Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynu

H&M LogisticsO firmie

  • Chlebnia (pow. grodziski)
    Chlebnia (pow. grodziski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Jesteś gotów na nowe wyzwania?

Nasz zespół nieustannie się rozwija, dlatego poszukujemy osób otwartych, uśmiechniętych, komunikatywnych, pełnych optymizmu. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie
  • Chęci długofalowej współpracy
  • Otwartość na pracę w dynamicznym i prężnie rozwijającym się środowisku
  • Gotowość do pracy III-zmianowej oraz wybrane weekendy

To oferujemy

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby
  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku
  • Posiłek w miejscu pracy za 3,5 zł – obiad dwudaniowy
  • Prywatna opieka medyczna – pakiet rozszerzony 100% płatny przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo – rekreacyjnego
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • wyprawka szkolna
  • dofinansowanie do obiadów

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy.

Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.

W H&M to Ty decydujesz, jak potoczy się Twoja kariera,

a Twój rozwój jest dla nas tak samo ważny, jak nasz biznes.

Pracownik Magazynu, Chlebnia (pow. grodziski)