Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Magazynu

Habasit Polska Sp. z o.o.

  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zamówień

  • Obsługa urządzeń magazynowych

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Wspieranie pracy innych magazynierów

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Samodzielność i rzetelność

To oferujemy

  • Pracę od pn do pt na II zmiany

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pzyjazną atmosferę

  • Pakiet Benefitów

  • Szkolenia wewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązków

  • Program poleceń

Do końca roku 2022 miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, od 01.2023- Czeladź.

Habasit jest międzynarodową, niezależną grupą firm i jednym z najbardziej cenionych, zaawansowanych technologicznie i odnoszących ekonomiczne sukcesy dostawcą taśm transportujących i procesowych, pasów płaskich o wysokiej wydajności, pasów okrągłych i pasów zębatych, jak również taśm modularnych. Jako światowy lider rynku, zatrudniający ponad 3 800 pracowników, stale rozwijamy nasze struktury.

Przewiń do profilu firmy