Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Magazynu

Profile VOXO firmie

3 6504 150 brutto / mies.

Profile VOX

Gdyńska 143

Czerwonak (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz rozliczanie przyjmowanego i wydawanego towaru,

  • Zapewnienie odpowiednich standardów magazynowania,

  • Weryfikacja wydań towarów oraz stanów magazynowych,

  • Zabezpieczanie magazynowanego oraz wydawanego towaru,

  • Obsługa wózka widłowego

  • Utrzymywanie porządku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie, aktualne uprawnienia do jazdy na wózkach widłowych

  • Twoje zaangażowanie na co dzień i współpraca z Kolegami, Koleżankami

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

To oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą VOX

  • Dodatkowe wynagrodzenie 2x w roku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Zniżki na wszystkie produkty VOX (20-25%)

  • Imprezy okolicznościowe: sportowe, integracyjne itp.

  • Gabinet lekarski w miejscu pracy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Profile VOX

Dzięki, że tu zaglądasz. Być może znasz już nasze produkty?

Chcemy tworzyć produkty, które wyróżniają się swoim wyglądem i funkcjonalnością. Wzornictwo jest naszą pasją. Dostarczamy na rynek meble, profile, drzwi i podłogi. W naszym zakładzie produkcyjnym w Czerwonaku powstają przede wszystkim nasze listwy przypodłogowe oraz panele ścienne.

Chociaż naszych pracowników na świecie jest już ponad 1500, potrzebujemy dodatkowych mocy, żeby obsłużyć zamówienia, które spływają z krajów całej Europy, ale również Bliskiego Wschodu czy Indii.

Przewiń do profilu firmy