Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynu

Profile VOXO firmie

3 650–4 150
brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Profile VOX

Gdyńska 143

Czerwonak (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz rozliczanie przyjmowanego i wydawanego towaru,
  • Zapewnienie odpowiednich standardów magazynowania,
  • Weryfikacja wydań towarów oraz stanów magazynowych,
  • Zabezpieczanie magazynowanego oraz wydawanego towaru,
  • Obsługa wózka widłowego
  • Utrzymywanie porządku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie, aktualne uprawnienia do jazdy na wózkach widłowych
  • Twoje zaangażowanie na co dzień i współpraca z Kolegami, Koleżankami
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

To oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą VOX
  • Dodatkowe wynagrodzenie 2x w roku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Zniżki na wszystkie produkty VOX (20-25%)
  • Imprezy okolicznościowe: sportowe, integracyjne itp.
  • Gabinet lekarski w miejscu pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dyżury lekarza w biurze
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dzięki, że tu zaglądasz. Być może znasz już nasze produkty?

Chcemy tworzyć produkty, które wyróżniają się swoim wyglądem i funkcjonalnością. Wzornictwo jest naszą pasją. Dostarczamy na rynek meble, profile, drzwi i podłogi. W naszym zakładzie produkcyjnym w Czerwonaku powstają przede wszystkim nasze listwy przypodłogowe oraz panele ścienne.

Chociaż naszych pracowników na świecie jest już ponad 1500, potrzebujemy dodatkowych mocy, żeby obsłużyć zamówienia, które spływają z krajów całej Europy, ale również Bliskiego Wschodu czy Indii.

Pracownik Magazynu, Gdyńska 143, Czerwonak (pow. poznański)