Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

KUFIETA SPÓŁKA JAWNA

4 500 brutto / mies.
  • Czyżowice (pow. wodzisławski)

    Czyżowice (pow. wodzisławski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw od kontrahentów

  • Kontrola ilościowa i jakościowa dostaw

  • Obsługa dokumentacji magazynowej związanej z dostawami

  • Kontrola harmonogramu dostaw

  • Rozwożenie towaru na regały magazynowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego

  • Dokładność i odpowiedzialność

  • Możliwość pracy w systemie dwuzmianowym (pierwsza lub druga zmiana)

To oferujemy

  • 4500 zł brutto

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie na wiele lat