Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów logistycznych i magazynowych.
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Kontrola stanu zapasów części zamiennych.
  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów.
  • Sprawdzanie dokumentacji uzupełniającej.
  • Tworzenie raportów magazynowych.
  • Terminowe raportowanie do przełożonego o błędach, problemach etc.
  • Prace konserwacyjno - naprawcze związane z bieżącym utrzymaniem ruchu.
  • Udział w spotkaniach i szkoleniach.
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Mile widziane znajomości systemów ERP.
  • Aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Doskonała organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność obsługi komputera.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów wymieniony poniżej.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, nauki nowych umiejętności, zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji.
  • Praca w dynamicznym, interesującym środowisku pełnym wyzwań w rozwijającej się firmie.
  • Indywidualne stanowisko pracy zapewniające wpływ na budowanie zespołu oraz na nowo tworzące się środowisko pracy.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Przyjazna atmosfera.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • karta lunch’owa Sodexo
  • dodatek do telefonu
  • bonusy okazjonalne
  • bezpłatne testy na Covid 19
  • upominki świąteczne
  • dofinansowanie do okularów
  • nagrody za wyniki
  • spotkanie świąteczne
  • możliwość udziału w spotkaniach sportowych
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o.

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o. o. jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej. Grupa SK składa się z 114 firm, które dzielą wspólną markę SK. Firma produkuje m.in. separatory do akumulatorów litowo-jonowych (LiBS), wyświetlacze obrazów i urządzenia informatyczne. Planujemy stać się liderem na światowym rynku elektroniki i materiałów informacyjnych poprzez zwiększenie swojej konkurencyjności w obecnej działalności, w tym LiBS i FCW (Flexible Cover Window).

Od naszych pracownikow oczekujemy silnej motywacją do osiągania najwyższych celów, śmiałości w przełamywaniu istniejących ram oraz chęci do rozwijania własnych kompetencji. W SK dzielimy się naszymi poglądami oraz prowadzimy otwartą dyskusję, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów.

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby stać się częścią nowego projektu w Dąbrowie Górniczej. Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć to przedsięwzięcie oraz pracować w firmie, która będzie liderem na światowym rynku LiBS, to zachęcamy do aplikowania.

Ważne informacje

  • Docelowym miejscem pracy będzie Dąbrowa Górnicza (Tucznawa).
  • Więcej informacji o naszej firmie oraz procesie rekrutacji znajdziesz na naszym profilu oraz oficjalnej stronie internetowej: http://eng.skinnovation.com/company/skiet.asp
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim klikając w przycisk aplikowania
  • Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Pracownik magazynu, Dąbrowa Górnicza