Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

CARGO CENTER sp. z o.o.O firmie

1922 brutto / godz.
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Cargo Center Sp. z o.o. zajmuje się przeładunkami wyrobów hutniczych (rury, blachy, ceowniki) oraz budową domów modułowych, a także wiat i bram.

Opis stanowiska:

Pracownik magazynu będzie obsługiwał załadunki i rozładunki samochodów i wagonów. Odpowiedzialny będzie za ich prawidłowe załadowanie i oznaczenie. Praca będzie wykonywana głównie na hali magazynowej, od poniedziałku do piątku w godzinach 7 do 15.

Wymagania:

Prawo jazdy kategorii B i uprawnienia do obsługi suwnic obsługiwanych z kabiny I S. Umiejętność wykonywania drobnych prac ślusarskich.

Oferujemy:

Stabilną pracę w zgranym zespole. Możliwość podwyższania i pogłębiania umiejętności zawodowych.

Ogłoszenie archiwalne