Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynu do pakowania ubrań

Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K

  • Sonnefeld, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • ogólne prace magazynowe

  • lokacja towarów w magazynie (ubrania, akcesoria)

  • praca w różnych działach (komisjonowanie, pakowanie, przyjęcie towaru)

Nasze wymagania

  • chęć do pracy w systemie dwu zmianowym

  • doświadczenie w pracy w środowisku magazynowym lub produkcyjnym

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • prawo jazdy kat. b

  • sprawność fizyczna

To oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pełny pakiet socjalny

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 10,45 euro brutto

  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE w komfortowych mieszkaniach i pensjonatach (pokoje1 i 2 osobowe. Na miejscu internet, kuchnia, łazienka. Zakwaterowanie w pełni wyposażone)

  • dodatki za pracę w godzinach nocnych +25%oraz za pracę w niedziele +50%

  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

  • płatne dni świąteczne wolne od pracy

  • premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)

  • pomoc w załatwieniu zasiłku od dzieci (Kindergeld)

  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

  • stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy

  • wsparcie organizacyjne/ pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • możliwość zatrudnienia również par

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy. Aktualnie poszukujemy pracowników magazynowych.

Przewiń do profilu firmy