Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

FHU AGAT SC ANDRZEJ CZYŻ, MAREK POLENDERO firmie

3 800–5 000
brutto / mies.
  • Dobra (pow. policki), zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

FHU AGAT SC ANDRZEJ CZYŻ, MAREK POLENDER

Szczecińska 18

Dobra (pow. policki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • testowanie sprzętu komputerowego,
  • przygotowanie sprzętu do wysyłki - kompletowanie, kontrola zamówień, czyszczenie, pakowanie,
  • dbanie o porządek na magazynie,
  • odbieranie i wydawanie przesyłek kurierom.

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość sprzętu komputerowego,
  • dokładność,
  • uczciwość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • praca w stałych godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku,
  • przyjazne warunki pracy,

O nas

Jesteśmy hurtownią poleasingowego sprzętu komputerowego.

Pracownik magazynu, Szczecińska 18, Dobra (pow. policki)