Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

NOKU sp. z o.o.O firmie

4 000–4 300
brutto / mies.
  • Dobroszyce (pow. oleśnicki)
    Dobroszyce (pow. oleśnicki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów wg. procedur przyjętych w firmie,
  • przygotowanie przesyłek do transportu,
  • załadunek i rozładunek dostaw,
  • dbałość o porządek i prawidłowe rozmieszczenie produktów na magazynie

Nasze wymagania

  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania, sumiennego wykonywania obowiązków,
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
  • uprawnienia operatora wózków widłowych - UDT.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • owocowe dni
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i umiejętności;
  • pracę w nowych obiektach z rozbudowanym zapleczem dla pracowników oraz nowoczesną stołówką.

Pracownik magazynu, Dobroszyce (pow. oleśnicki)