Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu dużej firmy logistycznej – 11,50 €/h

OTTO Work Force

  • Greven, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Rekrutujemy dla

Szukasz prostej i lekkiej pracy? Kompletowanie i pakowanie zamówień, sortowanie zwrotów i inne proste zadania na magazynie to praca dla każdego!

Twój zakres obowiązków

  • komisjonowanie, czyli praca ze skanerem w języku niemiecki (chodząca, stojąca)

  • rejestrowanie i sprawdzanie przychodzących zwrotów od klientów

  • sortowanie (praca również przy komputerze)

  • pakowanie, kontrola stanu produktów itp.

Wymagania pracodawcy

  • Może być wymagane prawo jazdy

  • Nie wymagamy znajomości języka obcego

  • Nie wymagamy doświadczenia

Mile widziane

  • Mile widziany własny samochód

Pracodawca oferuje

  • Świetną stawkę - 11,50 EURO/godzinę

  • Gwarantowane godziny pracy i wynagrodzenie wypłacane ZAWSZE na czas!

  • Możliwość ZWOLNIENIA Z PODATKU w Niemczech i uzyskania niemieckiego DODATKU SOCJALNEGO NA DZIECKO (Kindergeld)

  • Pracę na dwie zmiany: 6-14 lub 14-22

  • Tanie zakwaterowanie o wysokim standardzie (tylko 11 €/dzień)

  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

  • Dopełnienie wszystkich formalności bez wychodzenia z domu

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

  • Możliwość podpisania umowy bezpośredniej z firmą, w której pracujesz po 9 miesiącach!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna