Pracownik Magazynu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Grupa VGL - Jesteśmy operatorem logistycznym oferującym szeroki portfel usług z zakresu Transportu, Spedycji i Logistyki oraz Zarządzania Łańcuchem Dostaw. Działamy od 2000 roku i od tego czasu rozwijamy się poszerzając naszą ofertę, zasięg terytorialny, inwestując w narzędzia oraz budując zaufanie coraz większej liczby klientów, zarówno polskich jak i międzynarodowych. W związku z intensywnym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Jeżeli jesteś osobą:

  • Zaangażowaną i chętną do pracy,
  • Dyspozycyjną do pracy II zmianowej,
  • Skrupulatną, dokładną, punktualną,
  • Posiadasz już doświadczenie w pracy na wózkach widłowych (lecz nie jest to warunek konieczny),

Miło nam będzie powitać Cię w naszym zespole!

Główne zadania:

  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Wprowadzanie danych do systemy magazynowego,
  • Przygotowywanie zamówień wg. specyfikacji,
  • Inwentaryzacje towaru.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie z branży logistycznej,
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • Dodatkowo możliwość zdobycia premii uznaniowej,
  • Dla najlepszych pracowników możliwość sfinansowania kursu na obsługę wózków widłowych,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych prawie w całości opłacany przez firmę (karta multisport, pakiet medyczny),
  • Raz w tygodniu świeże owoce dla wszystkich pracowników,
  • Miłą atmosferę w pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Brak kontaktu w ciągu 30 dni od przesłania dokumentów oznacza niezakwalifikowanie złożonej aplikacji do procesu rekrutacyjnego.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr133, poz. 883) ”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się