Ta oferta pracy jest nieaktualna od 227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Wydawnicza HELION SA poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • czynności związane z przyjęciem towaru, składowaniem, kompletacją/realizacją zamówień, wydawaniem towaru.

    Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

    • kultura osobista,
    • umiejętność obsługi komputera,
    • pracowitość, uczciwość, odpowiedzialność,
    • dyspozycyjność od zaraz.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole doświadczonych specjalistów,
    • możliwość rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń,
    • pracę 5 dni w tyg. (pon-pt) w standardowych godzinach.

    Z wybranymi Kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

    Aplikacje zawierające cv wraz ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" do 27.11.2017 r.

    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)".