Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

BP2 SP. Z O.O.

Grojecka 39

Grojec (pow. chrzanowski)

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja miejsc magazynowych,

  • odpowiedzialność za powierzone mienie,

  • prowadzenie załadunku i rozładunku,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji,

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność, punktualność, dyspozycyjność,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • chęć do pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w załadunku paczek ponadgabarytowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet medyczny,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania,

  • pracę w systemie dwuzmianowym,

  • przyjazną atmosferę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

BLACHPROFIL2® to producent kompletnych rozwiązań dachowych, posiadający cztery zintegrowane, wysoko rozwinięte technologicznie zakłady produkcyjne na terenie Polski i Rumunii.

W ofercie BP2.EU znajdują się blaszane dachówki modułowe dostępne w ramach MODULAR SERIES, produkty kompaktowe, które obejmuje COMPACT SERIES oraz klasyczne cięte na wymiar ujęte w CLASSIC SERIES oraz panel dachowy LAMBDA 2.0®. Spółka oferuje blachy trapezowe wysoko profilowane, kasety ścienne jak również kasetony elewacyjne SKRIN® oraz LINEA®, płyty warstwowe CorePIR®, CorePUR® I CoreWOOL®, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe oraz systemy rynnowe INGURI®.

Przewiń do profilu firmy