Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynu

  • Halinów, Mińsk Mazowiecki, Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marcon-Avista Sp. z o.o.

    Firma produkcyjna (branża kosmetyczna) zatrudni magazyniera.

    Miejsce pracy: Halinów, Mińsk Mazowiecki (okolice), Warszawa (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Kontrola nad prawidłowością organizacji pracy magazynu, obiegiem dokumentów
    • Nadzór procesu magazynowego od przyjęcia do wydania towaru z magazynu
    • Odpowiedzialność za właściwe oznakowanie i składowanie opakowań i wyrobów gotowych
    • Sprawdzanie stanów magazynowych
    • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji i przeglądów magazynu
    • Współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku magazyniera
    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Dyspozycyjność
    • Punktualność
    • Umiejętność pracy zespołowej pod presją czasu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.