Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

Eurojob Top Teams for Top Jobs

  • Heerlen, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, zajmującego się dystrybucją akcesoriów medycznych.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie zamówień

  • Pakowanie i oznaczenie paczek

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

  • Wczytywanie towaru za pomocą skanera ręcznego

  • Obsługa wózka EPT

Wymagania pracodawcy

  • Angielski na poziomie komunikatywnym (B1)

  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

  • Prawo jazdy

  • Chęć podjęcia pracy na dłużej

Pracodawca oferuje

  • Umowę zawartą na holenderskich warunkach

  • Ubezpieczenie

  • Możliwość wyjazdu do pracy z partnerem

  • Wypłata tygodniowa – przelewana na konto

  • Stawkę € 11,62 /h

  • Dodatki zgodnie z CAO

  • Gwarancję godzin w umowie

  • Brak wiekówki

  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF

  • Transport do pracy służbowym samochodem

  • Zwrot kilometrówki w przypadku własnego mieszkania

  • Pracę zmianową

  • Możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz

  • Bezpieczne i legalne zatrudnienie przy minimum formalności

  • Organizację transportu z Polski do konkretnej lokalizacji w Holandii

  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu przez cały okres pracy

Tworzymy międzynarodową agencję pracy, która od 20 lat kompleksowo i z licznymi sukcesami rekrutuje do pracy w Holandii. W tym okresie zatrudniliśmy już ponad 15 000 osób, oferując im dobre miejsce zatrudnienia w zgranych zespołach oraz atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas.

Przewiń do profilu firmy

Ile łącznie zarobisz

  • € 10,73/h podstawa + € 0,89/h dodatek wakacyjny = € 11,62/h

Dodatkowo możesz otrzymać

  • € 25/tydzień – za brak nieobecności

  • € 15,38/godzina – za pracę na zmianie 21:00-24:00

  • € 22,35/godzina – za pracę w niedzielę i święta

  • € 15,38/godzina – za pracę w ramach nadgodzin

Koszty, które poniesiesz

  • Zakwaterowanie: € 109/tydzień

  • Ubezpieczenie: € 27,71/tydzień

  • Transport do i z pracy: € 3,75/dzień

  • Zwrotna kaucja za rower: € 75/jednorazowo

  • Będąc kierowcą lub posiadając rower nie ponosisz tej opłaty