Pracownik magazynu i transportu wewnętrznego

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZREW Transformatory S.A.

    wiodący producent olejowych transformatorów mocy,będący częścią szwajcarskiej grupy R&S International Holding poszukuje kamdydatów do pracy  na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • załadunek i rozładunek samochodów z dostawami materiałów
    • transport materiałów na terenie Zakładu
    • kompletacja materiałów na wydziały produkcyjne
    • prace porządkowe na wydziale i udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości i ochrony środowiska
    • praca na jedną zmianę

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
    • uczciwość i dbałość o powierzone mienie
    • umiejętność pracy zespołowej
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w środowisku międzynarodowym
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Wymagane dokumenty:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie moich danych osobowych przez ZREW Transformatory S.A. z siedzibą w Łodzi przy, ul. Rokicińskiej 144, REGON 146312120, NIP 527-26-83-903 w celach związanych z procesami rekrutacji, oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone dobrowolnie i są one prawdziwe"

    SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI