Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

Kolporter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Izabelin C (pow. warszawski zachodni)
    Izabelin C (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja i wydawanie towarów,
  • rozładunek i załadunek towarów,
  • składowanie towarów wg. ustalonych zasad,
  • dbałość o porządek w magazynie.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej,
  • gotowość do świadczenia pracy w godzinach: 06:30-14:30,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

To oferujemy

  • Wybranym kandydatom/kandydatkom oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej, ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego.
  • Wszystkim nowozatrudnionym osobom gwarantujemy szkolenie wdrożeniowe.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 510-030-491

Kolporter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Zarządza największą w kraju siecią saloników, prowadzonych przez Ajentów. Rocznie obsługuje ona niemal 60 mln klientów. Firma posiada 30 proc. udziału w rynku porównywalnych formatów sprzedaży.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wejdź na: http://www.kolporter.com.pl

Pracownik magazynu, Izabelin C (pow. warszawski zachodni)