Oferta pracy

Pracownik magazynu

EME Aero Sp.z o.o

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:5:45-14:00,13:45-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

949

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych różnego typu

  • Prowadzenie i obsługa systemów komputerowych ERP w tym rejestrowania zdarzeń, ruchów materiałowych, przygotowania niezbędnej dokumentacji

  • Zarządzanie sprzętem oraz efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami i narzędziami pracy

  • Aktywne uczestnictwo w procesie liczenia zapasów

  • Przestrzeganie standardów jakościowych organizacji pracy w tym zasad 5S zgodnie ze standardem firmy, a także zasadami BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub doświadczenie w ich operowaniu

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego - min. A2

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat oraz w systemie pracy zmianowej (2 zmiany)

  • Gotowość do pracy w nadgodzinach i/lub porze nocnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy

  • Profesjonalny program onboardingowy i szkoleniowy

  • Pierwszą umowę o pracę na czas minimum 12 miesięcy

  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnej i bezpiecznej firmie

  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Przystanek autobusowy tuż obok firmy