Oferta pracy

Pracownik magazynu

Kompozyty Sp. z o.o.

  • Inżynierska 3, Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • wywóz odpadów z hal produkcyjnych,

  • prawidłowe pakowanie wyrobów gotowych oraz przygotowywanie do wysyłki,

  • prawidłowy załadunek wyrobów,

  • odpowiadanie za prawidłowe przechowywanie wyrobów na magazynie,

  • przyjmowanie dostaw w/g dokumentów,

  • przyjmowaniem dostaw detali produkowanych przez naszych kontrahentów za zgodnością dokumentu.

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózek widłowy (uprawnienia UDT),

  • doświadczenie na produkcji- jako atut,

  • umiejętności manualne.

To oferujemy

  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • współtworzenie marki rozpoznawalnej w branży na arenie Europejskiej,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwości nabycia cennego doświadczenia,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodząca w skład Grupy IM) jest dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach. Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych.

Kompozyty posiadają zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają ok. 500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy