Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu (k/m)- bez znajomości języka niem. - nawet do 13 € brutto/h!

Concept Plus Sp.zo.o.

  • Północnozachodnie Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  •   Komisjonowanie produktów mięsnych
  •   Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
  •   Praca ze skanerem
  •   Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio w zakładzie
  •  Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h, po przeszkoleniu 13 € brutto/h
  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  •  Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 61 € za tydzień
  •  Tanie obiady w stołówce zakładowej
  •  Bezpłatną odzież roboczą
  •  Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
  •  Gotowość do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
  •  NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO
  •  Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
  •  Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Malmeda 11 lok. 15 | PL 15-440 Białystok
Kontakt: 856759688, 505865118, 856511253

Ogłoszenie archiwalne