Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

HYDRA TRADE sp. z o.o.O firmie

  • Owocowa 10E
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

HYDRA TRADE sp. z o.o.

Owocowa 10E

Katowice

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko
Pracownik magazynu/produkcji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie towaru do wysyłki oraz drobne prace manualne związane ze sklejaniem pudełek/wydruków, sklejaniem ich oraz pakowaniem w dużych ilościach, a także grawerowanie produktów przed spakowaniem.

Twój zakres obowiązków

  • prace manualne związane ze sklejaniem i składaniem pudełek,
  • wkładanie do pudełek gadżetów reklamowych wg wytycznych,
  • przyjmowanie i rozkładanie towaru w magazynie,
  • kontrola zgodności przyjmowanego towaru z zamówieniem,
  • kompletacja komponentów do wydania na produkcję,
  • inwentaryzacja stanów magazynowych,
  • pakowanie i wysyłka towarów do klienta,
  • obsługa systemu magazynowego,
  • grawerowanie towarów po wcześniejszym przeszkoleniu,

Nasze wymagania

  • dokładność,
  • sprawne i szybkie wykonywania zadań,
  • zaangażowanie,
  • sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia wstępne i rozwojowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, wsparcie współpracowników i przełożonych

Ogłoszenie archiwalne