Ta oferta pracy jest nieaktualna od 290 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ISCAR Poland Sp. z o.o.

    jako przedstawiciel światowego lidera w produkcji narzędzi skrawających,
    w związku z dynamicznym rozwojem biznesu w Polsce poszukuje
    pracowników na stanowisko:

    w Katowicach

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Dokładności, skrupulatności i zaangażowania w pracę.
    • Komunikatywności, samodzielności, otwartości, kultury osobistej, umiejętności pracy pod presją czasu, umiejętności pracy w zespole.
    • Znajomości języka angielskiego.
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B, oraz znajomość tematyki i zagadnień związanych z obróbką skrawaniem będzie dodatkowym atutem.

    Zakres obowiązków związanych ze stanowiskiem:

    • Przyjmowanie i wydawanie towarów
    • Kompletowanie i pakowanie zamówień
    • Rozmieszczanie towarów w magazynie
    • Przygotowywanie wysyłek/paczek

    Oferujemy:

    • Pracę w środowisku międzynarodowym, w firmie będącej liderem na rynku narzędziowym.
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Bardzo dobre wynagrodzenie zasadnicze.
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
    • Pracę w przyjaznym zespole z możliwością rozwoju osobistego i kariery zawodowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) na poniższy adres:

    ul. Gospodarcza 14, 40-432 Katowice

    lub za pomocą przycisku do aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu
    tylko z wybranymi osobami.