Oferta pracy

Pracownik magazynu

Eurocash S.A.O firmie

  • Kąty Wrocławskie

    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • • Kompletacja produktów zgodnie z zamówieniami Klientów;

  • • Załadunki/rozładunki towarów;

  • • Dbanie o zachowanie norm jakościowych (temperatury) produktu na magazynie;

  • • Transport i składowanie towarów na terenie magazynu.

Nasze wymagania

  • • Zaangażowanie w wykonywane zadania;

  • • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny;

  • • Mile widziane: doświadczenie w pracy na magazynie, książeczka SANEPID;

To oferujemy

  • • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;

  • • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;

  • • Praca na magazynie z trzema strefami temperatury (sucha, chłodnia, mroźnia);

  • • Praca w systemie trzech zmian;

  • • Doskonałą atmosferę pracy (72% Pracowników w anonimowej ankiecie deklaruje, że jest zadowolonych ze swojej pracy);

  • • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

  • o Pikniki rodzinne;

  • o Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;

  • o Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

  • o Ubezpieczenie grupowe;

  • o Opieka medyczna Medicover;

  • o Karty sportowe;

  • o Imprezy świąteczne;

  • o Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

  • o Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne